RU

Азаров доручив Клюєву зайнятися дерегуляцією бізнесу

23.02.2011, 12:55
Азаров доручив Клюєву зайнятися дерегуляцією бізнесу - Фото
6cd61f50820103278979e49be11722ba.jpg

Азаров доручив Клюєву зайнятися дерегуляцією бізнесу
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Першому віце-прем'єр-міністру Андрію Клюєву вжити заходів щодо включення до порядку денного парламенту шість урядових законопроектів з дерегуляції. Про це М.Азаров заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазнчаив, що вже півроку в парламенті лежать законопроекти N5148 "Про внесення змін до ряду законів щодо акредитації на території України відділених підрозділів іноземних юридичних осіб", за яким пропонується спростити легалізацію філіалів іноземних юросіб, N6434 "Про внесення змін до ряду законів щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств", N7176 "Про внесення змін до закону про дозвільну систему щодо спрощення видачі документів дозвільного характеру та їхньої видачі через єдиного адміністратора у дозвільному центрі, N7254 "Про внесення змін до ряду законів щодо посилення держрегістраторів за порушення у сфері держреєстрації", N7413 "Про внесення змін до ряду законодавчих актів щодо вдосконалення дозвільної системи", N7497 "Про внесення змін до ряду законів щодо посилення відповідальності посадових осіб за невидачу або затягування з видачею документів дозвільного характеру".

"Доручаю Першому віце-прем'єр-міністру Андрію Петровичу Клюєву терміново вжити заходів щодо включення усіх наших шести законопроектів до порядку денного Верховної Ради України", - сказав він.

М.Азаров також вимагав від секретаріату Кабміну завершити розгляд чотирьох законопроектів щодо скасування обов'язковості печатей для підприємців, щодо спрощення початку підприємницької діяльності та ліквідації підприємств, щодо ліквідації свідоцтва про держреєстрацію. "Ці законопроекти повинні бути розглянуті на найближчому засіданні уряду", - сказав він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини