RU

Азаров доручив Клюєву домовитися з підприємцями

23.11.2010, 17:15
Азаров доручив Клюєву домовитися з підприємцями - Фото
56d0690e4ff1a5a287c476c8628774e1.jpg

Азаров доручив Клюєву домовитися з підприємцями
За дорученням Прем'єр-міністра України Миколи Азарова (на фото) в уряді створена робоча група, яка буде займатися урегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Про це М.Азаров заявив журналістам під час візиту в Лівію.

Як повідомляє прес-служба уряду, М.Азаров повідомив, що робочу групу очолив Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Прем'єр-міністр закликав представників малого бізнесу, які працюють за спрощеною системою оподаткування, вести діалог з урядом. "Найкраще вирішувати ці питання не у наметових містечках або де-небудь. Найкраще питання врегулювання положень Податкового кодексу вирішувати шляхом ведення діалогу. І я перед від'їздом у Лівію створив робочу групу під керівництвом Першого віце-прем'єр-міністра А.Клюєва, до складу якої входять всі необхідні фахівці, зокрема глава парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник. Я попросив, щоб ця робоча група протягом декількох днів ще раз повернулася до положень Податкового кодексу, які не влаштовують людей, що працюють за спрощеною системою оподаткування. Я глибоко переконаний, що компроміс буде знайдений".

Нагадаємо, сьогодні А.Клюєв заявив, що уряд готовий попрацювати над пропозиціями підприємців, що протестують проти положень Податкового Кодексу.

У свою чергу, підприємці готові чекати на Майдані, поки Податковий кодекс передадуть Президенту України Віктору Януковичу і він прийме рішення.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини