RU

Азаров доручив голові податкової розібратися з інцидентом в Інкомі

14.10.2011, 10:45
Азаров доручив голові податкової розібратися з інцидентом в Інкомі - Фото
74bfd35d9eb652449ce5f781a985ea1c.jpg

Азаров доручив голові податкової розібратися з інцидентом в Інкомі

Прем'єр-міністр України Микола Азаров, розглянувши ексцес, пов'язаний з діями податківців в одному з бізнес-центрів столиці (компанії Інком, - ред.), дав доручення голові Державної податкової служби України Віталію Захарченку провести службове розслідування щодо дій співробітників податкової і дати їм належну оцінку.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров акцентував на недопущенні неправомірних дій і перешкоджання діяльності добросовісних платників податків.

При цьому прем'єр-міністр наголосив, що політика уряду принципово спрямована на збільшення економічної свободи і підвищення довіри до платників податків. Необхідно стимулювати ділову ініціативу в пріоритетних для держави галузях, зокрема в області ІТ-технологій, зауважив він.

Податкова служба, на переконання глави уряду, повинна бути, передусім, партнером, який допомагає правильно платити податки і попереджати ризики.

Нагадаємо, днями в центральний офіс компанії Інком (поблизу метро Шулявська) нагрянула податкова міліція.

Інком працює в Україні більше 20 років і є одним з лідерів вітчизняного ринку інформаційних технологій. Інком займається бізнес-консалтінгом, ІТ-консалтінгом, системною інтеграцією, інтеграцією систем безпеки і надійності, операторських систем зв'язку.

Президент корпорації Інком - Олександр Федченко. Засновник Інкома - Олександр Кардаков. Він є власником компанії Октава Кепітал, активи якої оцінюються в 2,5 млрд.грн. За версією журналу Фокус, Кардаков посідає 123 місце в рейтингу "200 найбагатших людей України".

Як повідомив Федченко, співробітники податкової міліції, яка проводила обшук в бізнес-центрі Інком, визнали, що обшук був проведений помилково .

У свою чергу, податкова міліція пояснила, що проводила слідчі дії в приміщенні бізнес-центру Інком в ході розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно підприємства "М" за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Інком: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини