RU

Азаров дав зрозуміти, що завод Порошенка не отримає держзамовлення

03.08.2011, 14:51

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що такі власники, як у Севастопольського морського заводу (який знаходиться під контролем Петра Порошенко, - ред.), країні не потрібні. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що Севастопольський завод був приватизований і доведений до "жалюгідного стану, запустіння і розвалу".

"Тисячі людей залишилися без роботи. І що ж пропонує приватний менеджмент? Дайте державне замовлення на будівництво суден. Тобто, нехай платники податків заплатять нам, оскільки ми самі нічого не можемо. Дуже оригінальне рішення. Жодної ініціативи, жодної інвестиції. А як завод буде виконувати замовлення, якщо обладнання порізане або іржаве, коли всі класні працівники пішли світ за очі. Навіщо суспільству такі власники з таким рівнем мислення?" - спитав Азаров.

Нагадаємо, декілька днів тому Севастопольський морський завод повідомив, що домовився про співпрацю з однією з найбільших в світі суднобудівних корпорацій Keppel Corporation (Сингапур), яка об'єднує близько двадцяти профільних підприємств у світі. Очікується, що сингапурська сторона надасть досвід комплексної модернізації суднобудівних підприємств.

Нагадаємо, наприкінці минулого року після низки конфліктів російський бізнесмен Костянтин Григорішин вийшов зі складу акціонерів Севастопольського морського заводу. Після цього інвестфонд Prime Assets Management, керуючий активами концерну Укрпромінвест бізнесмена Петра Порошенко, придбав 60% акцій заводу у кіпрської компанії Malter Enterprises Limited, підконтрольної Григорішину.

Микола Азаров: біографія, новини>>>/
Петро Порошенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини