RU

Азаров чекає вердикт АМКУ щодо нафтотрейдерів 22 березня

18.03.2011, 16:50
Азаров чекає вердикт АМКУ щодо нафтотрейдерів 22 березня - Фото
e591cd3b702eaae41389a3a76a663638.jpg

Азаров чекає вердикт АМКУ щодо нафтотрейдерів 22 березня
Антимонопольний комітет України у вівторок, 22 березня, представить результати розслідування картельної змови на ринку нафтопродуктів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) на зустрічі з представниками британського бізнесу.

"Зараз проводиться розгляд діяльності тих компаній, які вступили в змову і практично монопольно визначили ціну на нафтопродукти. Я думаю, що у вівторок Антимонопольний комітет таке рішення винесе", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр-міністр проінформував, що уряд робить все можливе для збільшення виробництва нафтопродуктів на вітчизняних нафтопереробних заводах. Крім того, М.Азаров повідомив, що до розвідки і видобутку нафти і газу в Україну будуть притягуватися як державні, так і приватні інвестиції. За його словами, вже у поточному році почнеться розвідувальне буріння на шельфі Чорного моря.

На думку глави уряду, введення митних зборів на імпорт нафтопродуктів зараз невчасне, оскільки призведе до збільшення ціни на паливо, як мінімум на 1,5 гривні. "Щодо їхнього введення, то, як ви самі розумієте, зараз не зовсім відповідний момент для їхнього введення, оскільки вони відразу збільшать ціни на бензин, як мінімум на 1,5 гривні", - наголосив М.Азаров.

Нагадаємо, як повідомив сьогодні глава АМКУ Василь Цушко, штрафи у справі про збільшення роздрібних цін на бензин і дизельне паливо у період з грудня 2010 по січень 2011 року складуть десятки мільйонів гривень.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини