RU

Азаров чекає від опозиції допомоги, а бачить дезінформацію

12.10.2010, 13:30
Азаров чекає від опозиції допомоги, а бачить дезінформацію - Фото
fb56ba148772eb952ad095793a188976.jpg

Азаров чекає від опозиції допомоги, а бачить дезінформацію

Прем'єр-міністр України Микола Азаров засмучений, що опозиція не допомагає владі виходити з кризи, а поширює недостовірну інформацію про цінові і валютні стрибки. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров, говорячи про результати свого візиту в Естонію і Фінляндію, зокрема, зазначив: "В умовах кризи влада і опозиція діють разом, використовуючи всі можливості для стабілізації ситуації. А як у наших умовах діють опозиційні сили, які називають себе, до речі, патріотами України? Вони постійно виступають із заявами, які містять недостовірну інформацію, тільки з однією метою - спровокувати нестабільність у країні. Зараз, напередодні виборів до місцевих органів влади, тих, хто ще вчора повністю дискредитував себе як державних управлінців, знову намагаються розбурхати ситуацію в країні, лякати людей різного роду страшилками про цінові і валютні стрибки", - сказав він.

Як приклад М.Азаров навів вчорашню заяву лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко про те, що інфляція у країні становить 58,7%. "Це каже людина, яка у часи свого прем’єрства забороняла Держкомстату оприлюднити справжні дані її управління. Ці люди, які претендують на звання борців за краще життя, чудово розуміють, що паніка провокує цінову нестабільність і ускладнення економічної ситуації", - сказав Прем'єр і запевнив: "Уряд завжди відверто і об'єктивно оцінює стан справ і завжди говорить людям правду. Ми не приховуємо, що країна перебуває в непростій ситуації, країна виходить з кризи - це об'єктивний факт, і вихід з кризи ускладнюється цілим рядом обставин".

Такими обставинами М.Азаров вважає на аномально жарке літо, скорочення врожаю зернових у країнах-виробниках зерна. "Дефіцит зерна на світових ринках спровокував різке зростання цін практично на всі продовольчі товари. Наша країна не ізольована від світового ринку і природно, що проблеми торкнулися нас", - зазначив він.

Прем'єр наголосив, що уряд робить все можливе для стабілізації ситуації, але його можливості цього року обмежені, оскільки, за його словами, нова влада прийняла порожню скарбницю і величезні борги, "а сховища, в яких повинні були зберігатися запаси продовольчих товарів, що не знижуються, які є інструментом впливу на цінову стабільність, взагалі були порожні. Тому знадобився час для того, щоб стабілізувати фінансову сферу, створити необхідні запаси".

Нагадаємо, напередодні Ю.Тимошенко заявила, що влада маніпулює статистичними показниками, щоб уникнути необхідності виконувати свої соціальні зобов'язання перед громадянами.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини