RU

Азаров чекає нової ціни на російський газ з 2012 року

27.09.2011, 10:55
Азаров чекає нової ціни на російський газ з 2012 року - Фото
abb0f348eabe5d1bf9a7a7b420eef419.jpg

Азаров чекає нової ціни на російський газ з 2012 року

Україна розраховує, що нова ціна на російський газ почне діяти з 2012 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров журналістам у Києві.

"В 2012 рік ми повинні увійти з упевненістю по такому надзвичайно важливому показнику як ціна на газ, умови поставки газу і транзит газу", - сказав український прем'єр, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Говорячи про хід переговорів з російському стороною, він висловив задоволення конструктивним підходом Москви. "Я дуже задоволений конструктивним підходом російської сторони, хотілося б, щоб такий ритм і темп збереглися", - зазначив Азаров.

"Мова йде про комплексний підхід у виробленні всіх складових наших взаємодій з поставки і транзиту газу" - сказав прем'єр.

З його слів, для Києва дуже важливо завершити газові переговори в цьому році, оскільки формується державний бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, раніше джерела повідомили, що умови поставки російського газу в Україну і його транспортування по українській території повинні бути узгоджені до кінця жовтня.

Напередодні прем'єр-міністр повідомив, що Україна і Росія домовилися про перегляд газових угод. У свою чергу, в Газпромі заявили, що російська і українська сторони поки не домовилися про перегляд контракту, переговори будуть продовжені в найближчий час.

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини