RU

Азаров чекає місію МВФ у вересні

21.06.2011, 12:25

Чергову місію Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні чекають у вересні. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів, коли можна чекати місію і чи досягнута домовленість про те, щоб не збільшувати цього року тарифи на газ для населення.

"Я думаю, що у вересні місія приїде в Україну, і ми всі питання, про які ви говорите, будемо розглядати. Але я поставив головну умову, коли відправляв у Вашингтон наших членів уряду, що для нас зараз найважливіше завдання - це стабілізація цінової ситуації, це не допустити розгону інфляції, ось це найголовніше завдання зараз, тому що інфляція б'є по людях і по економіці…", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Якщо МВФ хоче стабільності в Україні, а програма нашої співпраці, передусім, полягає у стабільності на Україні, отже, ми повинні зважувати свої кроки відповідно до нашої програми", - додав глава уряду.

Нагадаємо, за підсумками консультацій із МВФ, проведених 17 червня делегацією України у складі міністра фінансів Федора Ярошенка і міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка, МВФ підтримав продовження активної роботи з Україною за програмою співпраці.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини