RU

Азаров бачить Україну світовим продовольчим стабілізатором

04.10.2010, 12:10

Прем'єр-міністр України Микола Азаров бачить Україну головним гравцем світового продовольчого стабілізаційного фонду. Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазнчив, що минулого тижня у нього відбулися зустрічі з директором-розпорядником МВФ Домініком Стросс-Каном, віце-президнетом Всесвітнього банку Андерссеном, на яких обговорювалася доля посткризового світу. "Проблеми нові, масштабні і немає готових рецептів для їхнього рішення. Водночас я побачив у цій ситуації шанс для України знайти своє місце в глобальному розподілі праці. Так, всі експерти згодні у тому, що в найближчі роки на світ чекає дефіцит продовольства… Вже поточного року світовий дефіцит зерна сягне 60 млн. тонн, а Україна за умови впровадження перевірених технологій, підтримки плодородючості і підвищення продуктивності праці вже через рік-два може виробляти значну кількість зерна", - зазначив глава уряду.

За його словами, Всесвітньому банку було запропоновано розглянути Україну як головного гравця світового продовольчого стабілізаційного фонду. "Чому? Тому що інших ресурсів, орієнтованих на стабільність світової системи, немає. Чому ми, а ні хто-небудь ще? Тому що такого потенціалу родючого ґрунту, як в Україні, більше ніде немає. Ключ до цього проекту в наших руках", - додав М.Азаров.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>
Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини