RU

Азаров анонсував п'ятирічку з посилення соцзахисту

27.04.2011, 11:00
Азаров анонсував п'ятирічку з посилення соцзахисту - Фото
29afa0696976a08ba3b9a6e98719bda6.jpg

Азаров анонсував п'ятирічку з посилення соцзахисту

Уряд України розробить п'ятирічну програму, спрямовану на збільшення соціального захисту чорнобильців і інших малозабезпечених громадян. Про це повідомив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що сьогодні соціальний захист людей, потерпілих від ядерної катастрофи недостатній, оскільки обмежений бюджетними можливостями. "Але ми зробимо все можливе, щоб гроші, які приносить розвиток, спрямували на благородну справу – належний соціальний захист чорнобильців", - наголосив він.

Глава уряду засудив заяви опозиції про можливе скасування пільг для чорнобильців. "Це цинічний обман наших людей… Наш уряд не піде на скорочення допомоги тим громадянам, яким, крім держави, не допоможе ніхто. Вся наша політика спрямована на посилення соціального захисту, зокрема, чорнобильців", - сказав він.

За словами М.Азарова, зараз уряд розробляє п'ятирічну програму з підвищення рівня соціального захисту малозабезпечених громадян України. "Це буде перша за роки незалежності соціальна дорожня карта на середньострокову перспективу. Вона дасть змогу якісно планувати бюджетні витрати і не давати нездійсненних обіцянок, від яких народ втомився. Також вона дасть людям орієнтири державної підтримки на найближчі роки", - вважає Прем'єр-міністр.

Він доручив Міністерству фінансів і Міністерству соціальної політики узгодити план підвищення соцзахисту і врахувати його у бюджетних процесах на 2011-2015 роки.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини