RU

Автомобілі подорожчають з січня

27.11.2008, 15:25

З початком 2009 року ціни на нові автомобілі зростуть. Такий прогноз висловив президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук в ефірі "Радіо Ера ФМ" у середу.

"Виходячи з постійно курсу американського долара, що постійно зростає, з січня 2009 року ціни в автосалонах на нові автомобілі зростуть. Сьогодні на ринку склалася унікальна ситуація коли імпортери і дилери автомобілів працюють у певному мінусі", - сказав О. Свинарчук. За його словами, це відбувається лише тому, що "серед імпортерів ведеться "скидання" складів".

Курсова різниця вже сьогодні не дозволяє імпортерам і дилерам виходити на мінімальну рентабельність бізнесу, і така ситуація не може тривати довго. "Якщо хтось має бажання найближчим часом купити авто, то саме сьогодні потрібно зробити купівлю. Завтра ціна вже буде значно вищою", - впевнений О. Свинарчук.

На прикладі компаній, які входять у корпорацію "Богдан", він вказав: "Ціновий портфель на автомобілі ми складали, виходячи з обіцянок стабільної гривні, і наші витрати розраховувалися за курсом 5-5,05 грн. /$1, сьогодні ж долар вже за курсом НБУ коштує майже 7 грн. Така курсова різниця безумовно відіб'ється на кінцевій вартості автомобіля вже найближчим часом".

Читайте також:
Автомобільні новини тижня >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини