RU

"Автомайдан" відміряв Азарову місяць

25.03.2011, 14:25
bafffbbab64a0adec12809b5f2718fa8.jpg

"Автомайдан" відміряв Азарову місяць

Учасники мітингу на Європейській площі у Києві дали владі місяць на виконання вимог, сформульованих в "Ультиматумі українського народу". Ультиматум був зачитаний на мітингу одним з учасників акції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ультиматумі містяться вимоги припинити репресії проти учасників "податкового Майдану", притягнути до кримінальної відповідальності посадових осіб, винних у завданні збитку економіці України в особливо великих розмірах, внаслідок введення у дію Податкового кодексу і закону про держбюджет на 2011 рік, змін до закону про держбюджет, закону про єдиний соціальний внесок, інших законодавчих актів, прийнятих з порушенням Конституції і чинного законодавства України.

Також в ультиматумі міститься вимога відставки уряду Миколи Азарова в повному складі, скасування законів України, прийнятих з порушенням Конституції і чинного законодавства, вимогу створити робочі групи з подписантів меморандуму про взаємну підтримку для розроблення проекту нового Податкового кодексу, який забезпечить розвиток малого і середнього бізнесу, економіки України загалом, а також з розробки нового пенсійного законодавства, Трудового і Житлового кодексів на базі європейського досвіду.

"Якщо це не буде зроблено у місячний термін, ми формуємо комітети народного цивільного контролю у регіонах України. На підставі представників комітетів скликаємо народне віче з метою повернути владу народу України в межах діючої Конституції України, проводимо мобілізацію найкращих синів і дочок України для наведення правопорядку в державі", - сказано в ультиматумі.

Також у документі йдеться про те, що якщо влада не виконає вимог, "народ України візьме на себе відповідальність за наведення правопорядку в державі.

"Ось такий ультиматум влади і злодіям", - наголосив учасник акції, зачитавши ультиматум.

Нагадаємо, за даними, на Європейську площу у Києві прибули більше ста машин учасників автомобільного маршу протесту підприємців.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини