RU

Авто в кредит: як оформити та не пожалкувати p

26.09.2019, 17:32
Авто в кредит: як оформити та не пожалкувати - Фото

На правах реклами

За даними Держстату України, у липні 2019 року середня зарплата по країні складала 10971 грн. Таким чином, для купівлі нового автомобіля іноземного виробництва родина повинна збирати кошти щонайменше 10 років, або не їсти та не пити десь 3 роки. Ви готові почекати? Якщо ні, беріть авто в кредит. 

Накопичуємо на первинний внесок

Більшість банків пропонує кредити за умови сплати первинного внеску від 10-до 25% вартості авто. Деякі автосалони пропонують програми заміни старого авто на нове – це значно спрощує вирішення проблему пошуку коштів. 

Економісти радять підійти до цього процесу відповідально: якщо немає майна, яке можна продати та отримати кошти для сплати внеску, потрібно щомісяця відкладати приблизно 10% всіх доходів. Так за декілька місяців ви отримаєте потрібні кошти. 

Рахуємо все

Автодилери та банківські працівники завжди запропонують автокредит калькулятор – спеціальну програму, яка самостійно розрахує ефективну кредитну ставку та суму процентів за кредитом. Так ви одразу отримаєте всі потрібні відомості щодо реальної вартості послуг банку з відкриття рахунку, розміру банківської комісії, розміру щомісячного внеску, наявності прихованих платежів, про які не розповідають у красивій рекламі.

Більшість банків спростили умови по авто кредитам. Так, банк «Південний» пропонує цікаві умови:

  • розмір кредиту складатиме до 80% ринкової вартості авто;
  • банк не вимагатиме додаткових витрат на страхування життя позичальника;
  • строк кредитування – до 7 років;
  • кредит можливо отримати без початкового внеску;
  • кредит видається на купівлю транспортного засобу у будь-якому автосалоні, окрім машин, що вироблені у РФ та КНР.

Що потрібно для отримання кредиту

Питання щодо можливості отримання кредиту в конкретному банку варто вирішити ще до початку пошуку авто. Підготуйте стандартний пакет документів: паспорт позичальника, довідка податкової про ідентифікаційний код платника податків, довідка про доходи.

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини