RU

Автоімпортер зекономив на податках понад 50 млн.грн.

13.08.2009, 16:15

Київське підприємство, яке займається імпортом і реалізацією на території України автомобілів японських марок, ухилилося від сплати податків і інших обов'язкових платежів на суму більше за 50 млн.грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації в м. Києві.

Під час перевірки було встановлено, що посадові особи підприємства, з метою зменшення бази оподаткування і, відповідно, ухилення від сплати податків, під час ввезення і розмитнення автомобілів у 2005-2008 роках свідомо зменшували їхню митну вартість. Для цього просто занижувалися витрати на транспортування автомобілів на територію України.

Заниження транспортних витрат і дозволило автоімпортеру відхилитися від сплати ПДВ і мита на загальну суму більше за 50 млн.грн., оскільки такі витрати, згідно із законом, враховуються при визначенні митної вартості товарів і впливають на суму ПДВ і мита, які повинні бути сплачені при їх розмитненні.

Щодо посадових осіб підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини