RU

Австрійці не збираються перепродавати "Укртелеком"

22.12.2010, 15:35
Австрійці не збираються перепродавати
0d0ea02ea1feb85d0d37b55f1ce6d6e6.jpg

Австрійці не збираються перепродавати "Укртелеком"
Австрійський інвестиційно-фінансовий консорціум "Epic", який виявився єдиним з можливих претендентів на участь у приватизації ВАТ "Укртелеком", планує після придбання компанії провести у ній масштабну реструктуризацію. Про це сказав Петер Голдшайдер, керуючий партнер компанії "Epic".

Як повідомляє "HITech.Expert" за словами П.Голдшайдера, незважаючи на те, що компанія є фінансовим інвестором, купівля "Укртелекому" - довгострокова інвестиція для компанії.

Він здивований, що на конкурс не подали свої заявки російські компанії. П.Голдшайдер чекав конкуренції з боку російських компаній Altimo і МТС. Проте він передбачив, що для потенційних покупців стартова ціна у розмірі понад 1 млрд. виявилася дуже істотною.

За словами П.Голдшайдера, "Epic" на сьогодні розуміє всю серйозність покладених на інвестора соціальних зобов'язань, які включені в обов'язкові умови конкурсу з приватизації ВАТ "Укртелеком". Проте інвестор готовий піти на серйозні інвестиції у розвиток компанії, для того щоб провести повномасштабну реструктуризацію діяльності оператора. Основна мета компанії як фінансового інвестора реструктурувати компанію, щоб через якийсь час перепродати компанію.

П.Голдшайдер зазначив, що у компанії "Epic" є успішний досвід роботи у сфері телекому і сподівається, що їхня компетенція у цій сфері допоможе ВАТ "Укртелеком" вийти на хороший рівень позитивного показника EBITDA (прибуток до сплати податків і нарахування амортизації), що позитивно позначиться на капіталізації компанії.

Він також спростував інформацію про те, що "Epic" діє в інтересах "Deutsche Telekom". За його словами, умови конкурсу забороняють інвестору перепродувати актив протягом декількох років.

Відповідаючи на питання, чи не боїться його компанія блокування продажу контрольного пакету акцій "Укртелекому" в судах, П.Голдшайдер висловив надію, що українська влада встане на захист іноземних інвесторів і не дозволять міноритарним акціонерам заблокувати продаж компанії.

Нагадаємо, заявку на участь у конкурсі з приватизації державного пакету акцій ВАТ "Укртелеком" подало ТОВ "ЕСУ" "дочка" австрійського концерну "Epic".

"Укртелеком": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини