RU

Аварійність на авіатранспорті України збільшилася вдвічі

04.08.2008, 17:12

За 7 місяців цього року аварійність на авіатранспорті збільшилася з 40 у 2007 році до 86 інцидентів. На морському, річковому, залізничному та автомобільному транспорті аварійність залишилася на рівні минулого року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства транспорту та зв'язку України, з 25 липня до 4 серпня на транспорті, що перебуває у сфері управління або підконтрольний відомству, сталося 42 аварійних події: 6 ДТП на автомобільному транспорті загального призначення, в яких 2 людини загинуло і 17 травмовані, 22 інциденти та 9 порушень на залізничному транспорті, 2 катастрофи з вертольотами, в яких загинуло 5 людей, і 4 інциденти на авіатранспорті.

Для поліпшення ситуації та зменшення аварійних випадків Мінтрансзв'язку на початку липня розробило концептуальні засади політики у сфері безпеки на транспорті. Наразі, згідно з Концепцією, відомство працює над організацією та контролем роботи, пов'язаної із убезпеченням, проведенням заходів щодо зменшення шкідливого впливу функціонування транспорту на навколишнє середовище і гарантуванням екологічної безпеки на транспорті.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини