Ario.law: На крок попереду p

14.03.2016, 11:00
Ario.law: На крок попереду - Фото
fbcedea74c83798f26ea220d9a08432a.jpg

Юридична фірма Ario підготувалася боронити бізнес

На правах реклами

Одна з найвпливовіших юридичних компаній у галузі реструктуризації - запроваджує нові та посилює існуючі практики, розширює коло партнерів та радників.

В умовах всеохоплюючої кризи, українські компанії потребують комплексного правового захисту. Юридична фірма Ario Capital Group підготувалася боронити бізнес. Задля цього, одна з найвпливовіших команд юристів у галузі реструктуризації - провела ребрендинг і розширила коло партнерів та радників. Про таке ЛІГА.net заявив партнер адвокатського об'єднання "Юридична Фірма ARIO" Юліан Хорунжий.

Ario.law: На крок попереду

Партнер Юрфірми Ario Юліан Хорунжий

"В складних економічних умовах Ario не просто не стоїть на місці, а залишається вірною своєму гаслу - One step ahead. Ставлячи за мету комплексне задоволення потреб наших клієнтів, ми вирішили посилити кілька практик. Кримінальну, податкову та GR-практику", - заявив ЛІГА.net партнер Ario Capital Group Юліан Хорунжий.

"Юридична та бізнес спільнота знає нашу команду як Ario Capital Group. Віднині - ми просто Ario. І змінюємо статус - на Адвокатське об'єднання "Юридична фірма Ario". Також першими серед юрфірм в Україні - запускаємо офіційний сайт на домені .LAW: www.Ario.law. Це повною мірою відповідає принципам Ario, як молодої та амбітної команди.", - сказав Юліан Хорунжий.

Кримінальною практикою в Ario опікуватиметься впливовий адвокат Євген Грушовець, який долучається до команди Ario в якості партнера.

Ario.law: На крок попереду

Партнер Юрфірми Ario Євген Грушовець

Грушовець - відомий правовий експерт з питань захисту бізнесу в кримінальному провадженні. Успішно реалізував понад три десятки проектів, включаючи захист інтересів потерпілих юридичних осіб, підозрюваних та інших осіб, які постраждали від неправомірних дій правоохоронних органів. Євген Грушовець є членом Ради Асоціації правників України з кримінального права та кримінального процесу. Також кримінальну практику посилено радником Ario - Владом Грищенком. Він тривалий час працював на керівних посадах в органах прокуратури до заступника начальника слідчого управління ГПУ. У складі та на чолі слідчих груп розслідував убивства журналістів Георгія Гонгадзе та Ігоря Александрова, організовував затримання Віктора Лозінського та пред'являв підозру Леоніду Кучмі.

Крім цього, команда Ario підтверджує свою прогресивність і як пріоритетний напрямок виокремлює Government Relations. GR уже приніс Ario результати, які викликали резонанс на юридичному ринку. Ario зіграла ключову роль у розробці законопроектів з реформи виконавчої служби та сфери банкрутства. GR-практику Ario куруватиме Євген Рокицький, який приєднався до команди в якості радника. До цього Євген був радником Групи World Bank, де Рокицький працював 6 попередніх років.

Ario.law: На крок попереду


Радник Юрфірми Ario Євген Рокицький


Розуміючи зростаючу потребу клієнтів у захисті від неправомірних претензій фіскальних органів та третіх осіб, Ario посилює податкову практику та захист бізнесу від рейдерських посягань. На вирішенні цих питань, окрім чинної команди, спеціалізуються ще чотири юристи, які долучилися до Ario в рамках розширення. Команда володіє фундаментальними знаннями у галузі податкового права та має унікальний досвід вирішення таких справ на різних етапах.

В цілому, команда Ario посилилась вісьмома новими обличчями у згаданих практиках.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев