RU

Арбузов у ​​Брюсселі попросив сприяння в євроінтеграції України

29.04.2013, 17:19
Арбузов у ​​Брюсселі попросив сприяння в євроінтеграції України - Фото
Сергій Арбузов
Перед Україною стоїть амбітне завдання з проведення реформ для підписання угоди про асоціацію з ЄС, і уряд не має наміру відступати від цих цілей. Про це заявив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов сьогодні в Брюсселі на зустрічі з Янушем Левандовським, членом Європейської комісії з питань фінансового програмування і бюджету.

"Перед нами стоїть ряд амбітних і принципових завдань, від успішного виконання яких залежить можливість функціонування української економіки в умовах поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС. У першу чергу мова йде про адаптацію нашого законодавства, а також про проведення відповідних системних реформ. Як перший віце-прем'єр, керівник економічного блоку уряду я безпосередньо причетний до цього процесу", - сказав Арбузов, якого цитує Економічні вісті.

Коментуючи виконання раніше поставлених Євросоюзом умов для підписання угоди про асоціацію, перший віце прем'єр запевнив, що Україна вже досягла істотного прогресу по кожному з цих критеріїв.

"Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Переконаний, що Україна та ЄС спільними зусиллями досягнуть необхідних критеріїв, і взаємовигідна стратегічно важлива угода про асоціацію буде підписана під час саміту Східного партнерства 28-29 листопада у Вільнюсі", - заявив Арбузов на зустрічі з єврокомісаром Левандовським.

У свою чергу, Януш Левандовський запевнив у позитивному ставленні до інтеграції України в європейське співтовариство. За його словами, литовське головування в ЄС, яке розпочнеться з 1 липня, особливо сприятиме просуванню в цьому напрямку, а розвиток відносин з Україною буде одним із пріоритетів головування Литви в ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини