RU

Арбузов планує щільно працювати з Хорошковським

26.01.2012, 12:37
Арбузов планує щільно працювати з Хорошковським - Фото
Арбузов запропонував Хорошковському тісне співробітництво
Національний банк України планує в 2012 році посилити співпрацю з Міністерством фінансів. Про це заявив перший заступник голови НБУ Юрій Колобов.

Як повідомляє прес-служба регулятора, Колобов зазначив, що 23 січня відбулася зустріч керівництва НБУ з новим міністром фінансів
Валерієм Хорошковським.

"Під час цієї зустрічі ми обговорили поточні питання, зокрема, щодо бюджетної політики, і розробили ряд заходів, з яких плануємо розпочати нашу спільну роботу. Крім того, ми обговорили можливість надання дозволу казначейству залучати і розміщувати на короткий строк свої ресурси так, як це робиться в багатьох країнах, зокрема, в Російській Федерації", - зазначив заступник голови НБУ.

На думку Колобова, таке короткострокове залучення та розміщення коштів у нинішніх умовах буде сприяти поліпшенню економічної ситуації і дасть можливість залучити додаткові ресурси в економіку країни. "Також ми домовилися, що сьогодні досить цікавим для економіки держави є внутрішній інвестор, якого необхідно стимулювати до виходу з тіньового ринку, зокрема за допомогою введення нового формату операцій з цінними паперами, з ОВДП фізичних осіб тощо", - зазначив Колобов .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини