RU

Арбузов доповів Януковичу, що МВФ не знайшов проблем у НБУ

18.02.2011, 13:40
Арбузов доповів Януковичу, що МВФ не знайшов проблем у НБУ - Фото
89827a80c78b3edebba308345197ee15.jpg

Арбузов доповів Януковичу, що МВФ не знайшов проблем у НБУ

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із Главою Національного банку України (НБУ) Сергієм Арбузовим (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, на зустрічі обговорювалися питання функціонування банківської системи, її розвитку, а також результати зустрічей представників НБУ і МВФ.

За словами С.Арбузова, представники МВФ позитивно оцінюють стан виконання українською стороною умов меморандуму між Україною і МВФ.

"Обговорювалися і питання монетарної політики НБУ. МВФ визнав, що Національний банк має усі необхідні інструменти для відроблення найважливіших питань", - сказав глава НБУ.

Говорячи про оцінку представниками МВФ готовності Національного банку і надалі виконувати умови меморандуму, а також нинішнього стану банківської системи і стабільності української валюти, С.Арбузов зазначив: "МВФ задоволений виконанням Україною усіх умов меморандуму, монетарною політикою і курсоутворенням НБУ. Представники Міжнародного валютного фонду не бачать сьогодні ніяких передумов для виникнення великих коливань курсу національної валюти України".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Сергій Арбузов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини