RU

Apple заборонила творцям застосунків використовувати маркетинг, що вводить в оману

09.06.2021, 16:26
Apple заборонила творцям застосунків використовувати маркетинг, що вводить в оману - Фото
Фото: unsplash.com

Apple представила нові правила для розробників, серед яких сувора заборона маніпулювати відгуками і включати скарги клієнтів в якості фактора у прийнятті рішення про дотримання Кодексу поведінки, повідомляє AppleInsider.

В оновленні директиви 2.3.1 уточнюється, що Apple може видаляти програми через маркетинг, що вводить в оману, поза або всередині App Store. Компанія також пояснила, що застосунки, які не "надають адекватної корисності", можуть бути не прийняті в App Store.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Зміни торкнулися і правил для творців контенту: в керівництві йдеться про те, що розробники не мають змінювати основні функції програми. Якщо якісь зміни розробник і хоче внести, він швидше повинен додати контент до наявного структурованого досвіду.

Ці нововведення дозволять уникнути таких ситуацій для користувача, коли в рекламі гри людина бачить вражаючу 3D-графіку, а після скачування програми вона знаходить простий "клікер".

Разом з оновленнями рекомендацій Apple внесла кілька змін у форму зворотного зв'язку для перевірки застосунків. Тепер розробники можуть вказати, чи вважають вони, що їхнє застосування було відхилено через упередженість або несправедливе ставлення, а розробники можуть повідомляти про інші застосунки, які можуть порушувати правила App Store.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини