RU

Apple назвала кращі застосунки 2020 року

02.12.2020, 18:42
Apple назвала кращі застосунки 2020 року - Фото
Джерело: Apple

Apple  опублікувала щорічний рейтинг застосунків та ігор 2020 року. Серед кращих – Wakeout!, Zoom, Endel, ігри Genshin Impact, Disco Elysium.

Кращі застосунки 2020 року

До числа переможців конкурсу "Краще за 2020 рік" у цьому році увійшли застосунки, що допомогли людям краще впоратися з життям і роботою з дому. Наприклад, застосунок для домашніх тренувань Wakeout! було визнано застосунком року для iPhone, а сервіс відеоконференцій Zoom – застосунком року для iPad.

Застосунок для релаксації і сну Endel було названо найкращим для Apple Watch. А ось застосунком 2020 року для продуктивності компанія назвала Fantastical, що працює на Mac. Він допомагає краще організовувати свої робочі і повсякденні завдання.

Кращі ігри 2020 року

Компанія Disney+, яка допомагала сім'ям розважати дітей під час карантину, стала застосунком року для Apple TV. У номінації "Гра року" для iPhone перемогла Genshin Impact, грою року для iPad стала Legends of Runeterra, Disco Elysium – найкраща гра для Mac, Dandara Trials of Fear – гра року для Apple TV, а гра Sneaky Sasquatch визнана кращою в Apple Arcade.

Тренди 2020 року

Окрім кращих застосунків та ігор 2020 року, Apple також виділила й інші додатки, які є трендовими. У цей список потрапили Shine, Explain Everything Whiteboard, Caribu, Pokémon GO і ShareTheMeal.

Переможці конкурсу кращих застосунків у цьому році отримають першу в історії фізичну нагороду із зображенням логотипу App Store, зробленого на 100% із переробленого алюмінію, з ім'ям переможця на ній.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини