RU

Apple і Samsung почнуть продавати зарядні пристрої окремо від смартфонів - ЗМІ

09.07.2020, 16:36
Apple і Samsung почнуть продавати зарядні пристрої окремо від смартфонів - ЗМІ - Фото
Фото - pixabay.com

Все більше джерел повідомляють про те, що  Apple буде продавати нові iPhone без зарядних пристроїв у комплекті. Також стало відомо, що аналогічне рішення обмірковують у Samsung. Про це пише The Verge.

Ряд спеціалізованих видань опублікували прогноз аналітика Мін-Чі Куо, згідно з яким у комплекті нових iPhone вже у 2020 році не буде не тільки зарядки, але і навушників EarPods. Що стосується навушників, їх відсутність у комплекті мотивує ще більше користувачів купити собі AirPods. Крім цього, компанія намагається компенсувати високі виробничі витрати моделей із підтримкою технології 5G. Також такий крок зменшить кількість відходів, і це, безумовно, екологічно.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Інші аналітики відзначають, що в третьому кварталі Apple почне випускати зарядний пристрій потужністю 20 Вт. Виробництво штатного зарядного пристрою на 5 Вт і зарядного пристрою на 18 Вт завершиться в цьому році. Зарядка на 5 Вт стала предметом багатьох скарг через повільну роботу. Пристрій на 18 Вт включили в комплект iPhone 11 Pro і 11 Pro Max. Компанія підігріла чутки про виключення зарядок із комплекту нових смартфонів, провівши онлайн-опитування в Бразилії про те, як користувачі вчиняють із непотрібними пристроями.

Samsung візьме приклад з Apple і перестане комплектувати деякі моделі своїх смартфонів зарядками вже в 2021 році, повідомило корейське видання ETNews. Остаточне рішення з цього питання ще не прийнято. Однак аргументація на користь відмови від комплектного зарядного пристрою така ж, як у Apple: відмова від зайвих зарядок, турбота про екологію та економія ресурсів.

  • Сегмент Android зайняв 86% частки від всіх смартфонів, відвантажених у світі в першому кварталі 2020 року.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини