RU

Антонов зібрав перший серійний літак без російських комплектуючих: фото, відео

01.09.2020, 09:41
Антонов зібрав перший серійний літак без російських комплектуючих: фото, відео - Фото
Фото: ДП Антонов

При створенні нового серійного літака Ан-178 державне підприємство "Антонов" вперше не використовувало комплектуючі з Росії. Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив генеральний директор компанії Олександр Лось.

"Це перший літак, який зібраний без російських деталей. Із початком російської агресії в 2014 році ми втратили не тільки ринок збуту, а й ринок постачання важливих компонентів", - сказав Олександр Лось.

За його словами, проектну роботу із заміщення російських комплектуючих Антонов провів за власні кошти.

Новий літак Ан-178 на дві третини складається з обладнання американських корпорацій. На третину - з українських деталей.

"Широка міжнародна кооперація передбачалася ще на стадії розробки проекту АН-178 в 2010-2011 роках. Ми просто продовжили цю планомірну роботу в 2015-2016 роках", - пояснив гендиректор авіабудівного підприємства.

Новий серійний літак АН-178 побудований згідно з контрактом, укладеним компанією Спецтехноекспорт і міністерством внутрішніх справ Перу. Термін виконання контракту - 2021 рік.

На даний момент, Антонов запустив у виробництво п'ять серійних Ан-178. Літак повинен замінити на ринку транспортні літаки попереднього покоління Ан-12.

"Унікальна особливість АН-178 - можливість перевезення майже всіх існуючих у світі типів пакетованих вантажів (в контейнерах і на піддонах), що робить його ефективним транспортним засобом для комерційної експлуатації, використання в збройних силах, і задіяння в умовах надзвичайних ситуацій", - описує новий серійний літак ДП Антонов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини