Антонов вперше за 4 роки продав літак

12.11.2019, 11:39
Антонов вперше за 4 роки продав літак - Фото
Ан-178 (фото: ДП Антонов)

Україна відкриває ринок Латинської Америки. Український Ан-178 виграв у конкурентів з Італії та Іспанії

Державне підприємство Антонов, що входить до складу ДК Укроборонпром, надасть Ан-178 для Національної поліції Перу. Від української сторони контракт підписав ДП Спецтехноекспорт, повідомляє прес-служба держпідприємства.

Тендерна пропозиція України стала кращою, випередивши із підсумкової оцінки пропозиції основних конкурентів, серед яких були літаки C27J від компанії Leonardo (США-Італія) і CASA C-295 від Airbus (Іспанія). Для визначення підсумкової оцінки, замовник враховував експлуатаційні характеристики літака, терміни поставки, розширені гарантії, навчання персоналу та інше.

Як відзначили в Спецтехноекспорт, завдяки підписанню контракту, Україна відкриває ринок Латинської Америки для нового покоління вантажних літаків Антонов. Зараз ведуться переговори з потенційними замовниками українських літаків з інших країн цього регіону.

"Літаки Антонова давно довели свою ефективність експлуатації в усьому світі, разом з цим наші конструктори пропонують нові рішення і нову техніку у відповідь на виклики сучасності. Цей контракт став логічним продовженням експлуатації "АНів" у Перу, адже новий Ан-178 замінить на службі поліції Ан-32Б", - зазначив гендиректор Укроборонпрому Айварас Абромавічус.

Він також подякував за довіру і висловив надію, що ці домовленості - початок нового і великого військово-технічного співробітництва між країнами.

У прес-службі Спецтехноекспорт LIGA.net не назвали терміни, але уточнили, що передбачений повний цикл виробництва літака.

Ан-178 - середній транспортний літак, призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів загальною вантажопідйомністю до 18 т. В умовах надзвичайних ситуацій Ан-178 може використовуватися для евакуації населення із зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.

  • Свій перший політ Ан-178 виконав у травні 2015 року. З того часу були проведені заходи з імпортозаміщення комплектації літака. В рамках світових презентації Ан-178 відвідав аеродроми Великобританії, Франції, Німеччини, Туреччини, Кувейту і Об'єднаних Арабських Еміратів. Останній літак Ан-158 був переданий замовнику в 2015 році. Після цього процес збірки був зупинений через відсутність російських комплектуючих.
  • ДП Антонов з моменту приєднання заводу Авіант в 2009 році, побудувало 22 літаки. За цей час були побудовані і передані замовникам чотири літаки Ан-148, шість літаків Ан-158, десять літаків сімейства Ан-32. Був налагоджений випуск літакокомплектів для Ан-148 для передачі партнерам із серійного виробництва. На даний момент в цехах підприємства на різних стадіях готовності - десять літаків сімейства Ан-148 і Ан-158.

Читайте російською: Антонов впервые за 4 года продал самолет

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих