Антимопольний комітет відкрив справу проти Roshen

21.08.2020, 13:43
Антимопольний комітет відкрив справу проти Roshen - Фото
Фото: depositphotos.com

Антимонопольний комітет України порушив справу про зловживання монопольним становищем на ринку патоки проти компаній, що входять до групи Roshen. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Група Roshen протягом 2018-2019 років мала структурні ознаки монопольного (домінуючого) становища на цьому товарному ринку, говориться в повідомленні.

За наявною в АМКУ інформацією, Roshen у 2018 році встановлювала різні ціни, а також різні умови купівлі крохмальної кукурудзяної патоки кондитерським фабрикам.

У 2019, Roshen, користуючись забороною на імпорт патоки з Росії, підвищувала ціни на патоку власного виробництва для всіх покупців.

При цьому, під час розслідування, що передує відкриттю справи, АМКУ не знайшов об'єктивних причин для підвищення цін групою Roshen.

"Такі дії групи Roshen щодо конкурентів, могли привести до недопуску, усунення чи обмеження конкуренції між учасниками ринку", - зазначено в повідомленні АМКУ.

Антимонопольний комітет починає розслідування, збір і аналіз доказів у даній справі.

Крохмальна кукурудзяна патока (сироп) є одним із ключових компонентів у рецептурі кондитерських виробів. Вона використовується при виробництві халви, карамелі, зефіру, цукерок, мармеладу тощо для регулювання консистенції кондитерського виробу. Іноді патоку використовують як підсолоджувач.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса