RU

Антимонопольний комітет відкриє справу проти мереж Епіцентр і Нова Лінія

06.05.2020, 16:48
Антимонопольний комітет відкриє справу проти мереж Епіцентр і Нова Лінія - Фото
Фото: LIGA.net
доповнено

Антимонопольний комітет (АМКУ) отримав підстави для початку розслідування щодо мереж будівельних гіпермаркетів Епіцентр і Нова Лінія про можливе порушення конкурентного законодавства. Про це повідомляє голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Обурення громадян з приводу роботи деяких мереж під час карантину природне. З точки зору антимонопольного законодавства, робота Епіцентру і Нової лінії під час карантину є отриманням неправомірної переваги над конкурентами", - пише він у Facebook.

Абсолютна більшість непродовольчих торгових мереж і окремих магазинів виконали приписи та призупинили діяльність, зазначив Хмельницький.

Він додав, що справу відкриють після отримання копій протоколів про порушення карантину, які склала Нацполіція. Компаніям загрожує штраф у розмірі 5% доходу за 2019 рік.

Доповнено о 16:30: У прес-службі мережі Епіцентр повідомили, що поки не отримували запиту про надання інформації від АМКУ. У компанії запевняють, що в разі отримання офіційного запиту готові сприяти об'єктивному розслідуванню. У той же час заявляють, що не скоювали порушень конкуренції на ринку і працюють відповідно до законів.

Читайте також: Королі карантину. Поки один бізнес страждає, інший - заробляє. Хто ці щасливчики?

Читайте російською: Антимонопольный комитет откроет дело против сетей Эпицентр и Новая Линия

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини