RU

Антимонопольний комітет видав дозвіл на покупку готелю Дніпро. Підстав для відмови немає

10.09.2020, 15:23
Антимонопольний комітет видав дозвіл на покупку готелю Дніпро. Підстав для відмови немає - Фото
Готель Дніпро. Фото: прес-служба ФДМУ

Антимонопольний комітет України завершив розгляд заявки про надання компанії Смартленд дозволу на придбання акцій готелю Дніпро. Про це  повідомляє прес-служба комітету.

За результатами розгляду заявки АМКУ дійшов висновку, що покупець проводить операцію на ринку оренди комерційного майна, де його частка незначна.

Також, заявлена ​​концентрація не впливає на конкуренцію на ринку готельних послуг, тому що покупець не працює на цьому ринку. При цьому, частка Дніпра на готельному ринку Києва є незначною.

Фінансова концентрація відбувається за рахунок кредитних коштів, наданих банками, вказує АМКУ.

Читайте також: Обійшли Черновецького і Столара. "Кіберспортсмени" купили готель "Дніпро" за 1,1 млрд. Деталі

Вся інформація, надана учасниками концентрації, пройшла перевірку Антимонопольним комітетом, Державною службою фінансового моніторингу та СБУ.

Особи, які перевіряли, не знайшли загроз впливу продажу готелю Дніпро на конкуренцію на товарних ринках України і не мають підстав на заборону угоди.

  • 15 липня Фонд державного майна продав на відкритому аукціоні столичний готель Дніпро за 1,1 млрд грн. Покупцями виявилися засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський і його партнери з компанії Смартленд. Готель планується купити за рахунок позикових коштів та інвестицій українських інвесторів. З "Дніпра" планується зробити готель-кібер-майданчик.
  • 31 липня покупець готелю Дніпро пройшов успішну перевірку Фондом держмайна.
  • 1 вересня з'явилася інформація, що покупець готелю Дніпро компанія Смартленд оформляє кредити в РВС Банку і Банку Січ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини