RU

Антимонопольний комітет посилить моніторинг ринку нафтопродуктів через події у Білорусі

21.08.2020, 18:25
Антимонопольний комітет посилить моніторинг ринку нафтопродуктів через події у Білорусі - Фото
Фото: pixabay.com

Антимонопольний комітет України (АМКУ) посилить моніторинг ринку нафтопродуктів зважаючи на події в Білорусі, повідомляє прес-служба АМКУ.

"Частка бензинів і дизеля, що виробляються і ввозяться в Україну з республіки Білорусь, є дуже значущою для забезпечення в повному обсязі попиту споживачів на паливо. Незважаючи на поширення в ЗМІ інформації про можливе обмеження обсягів поставок нафтопродуктів із білоруських нафтопереробних заводів в Україну, Антимонопольний комітет України посилює моніторинг ситуації на ринках пального", - повідомляє прес-служба.

Комітет застеріг учасників ринків від здійснення будь-яких антиконкурентних практик, що можуть негативно вплинути на ресурсне наповнення і цінову ситуацію, зокрема: створення штучного дефіциту пального; необґрунтованого підвищення оптових і роздрібних цін на паливо; створення бар'єрів у доступі до інфраструктури морських портів із перевалки нафтопродуктів.

У разі виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції комітет реагуватиме відповідно до чинного законодавства.

Читайте також: Страйки в Білорусі тривають: ситуація на 13:00 18 серпня

  • Паливо з Білорусі займає до 30% українського ринку споживання. Бензин, дизель, зріджений газ і бітум постачаються з підприємств Нафтан і Мозирський НПЗ. На підприємстві Нафтан проходять мітинги і страйки. Мозирський НПЗ поки продовжує роботу у звичайному режимі.
  • На даний момент страйки проходять на заводах МАЗ, БелАЗ, Білоруськалій та інших підприємствах на знак протесту проти побиття мітингувальників.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини