RU

Антимонопольний комітет виявив порушення у тендерах на будівництво "Олімпійського"

14.07.2010, 13:30

Антимонопольний комітет України оштрафував двох учасників реконструкції головної арени чемпіонату Європи з футболу 2012 року НСК "Олімпійський" на 21,5 тис. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМКУ, підприємство "Екотехбуд" і Орендне підприємство "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" у травні 2009 узгоджували свої дії за участі у торгах, що проводяться тендерним комітетом НСК "Олімпійський" з закупівлі будівельно-монтажних робіт. Підприємства спільно готували тендерні пропозиції, узгоджували дії, хоч повинні були конкурувати в торгах.

"Протягом 2009 підприємство "Екотехбуд" практично не здійснювало господарської діяльності, а Науково-дослідний інститут будівельного виробництва зазнає збитків. Комітет врахував це, а також зобов'язання відповідачів більше не порушувати антимонопольного законодавства, при накладенні штрафу", - сказав глава АМКУ Олексій Костусєв.

Орендне підприємство "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" оштрафовано на 20 тис. грн., ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Екотехбуд" на 1,5 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України дав змогу Національному агентству з підготовки Євро-2012 робити державні закупівлі без проведення тендерних процедур.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини