RU

Антимонопольники пояснили "Укрпошті", як приймати платежі за послуги ЖКГ

04.01.2010, 11:26

На вимогу Антимонопольного комітету України УДППС "Укрпошта" ввело прозорий і економічно обґрунтований порядок формування вартості послуг з прийому платежів за електроенергію і житлово-комунальне обслуговування населення на підставі угод між "Укрпоштою" і виробниками цих послуг.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМКУ, зокрема, "Укрпошта" затвердила обґрунтовані трудовитрати, необхідні для надання таких послуг, уніфікувала перелік операцій і ввела у дію нову редакцію порядку прийому платежів.

"Сьогодні діяльність Антимонопольного комітету спрямована на наведення порядку у соціально важливих сферах, до яких, безумовно, належать послуги з прийому комунальних платежів. Тому для нас було принципово вирішити це актуальне для кожної української сім'ї питання, щоб з початку нового року вартість послуг "Укрпошти" була обґрунтованою і зрозумілою кожному споживачеві, зокрема виробникам і постачальникам житлово-комунальних послуг і електроенергії", - зазначив у зв'язку з цим в.о. глави Комітету Олександр Мельниченко.

Нагадаємо, у червні 2009 року УДППС "Укрпошта" на вимогу Комітету знизило плату за послугу з прийому від населення готівки платежів за житлово-комунальні послуги і електроенергію з 2 грн. до 1,80 грн.

"Укрпошта": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини