RU

Антикризовий пакет для промисловості оцінили в 20 млрд грн

10.02.2020, 11:17
Антикризовий пакет для промисловості оцінили в 20 млрд грн - Фото
Тимофій Милованов (Фото: прес-служба Кабміну)

У Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства пропонують збільшити фінансування для подолання кризи в промисловості на 20 млрд грн. Про це в Facebook написав міністр економрозвитку Тимофій Милованов.

"Ми запропонували пакет антикризових заходів. Головна пропозиція - розглянути можливість розширення фінансування програм і напрямків у розмірі 20 млрд грн", - написав Милованов.

За його словами, фінансування необхідне для стимулювання транспортної інфраструктури, секторальних програм виробництва, розвитку оборонно-промислового комплексу.

Милованов зазначив, що в міністерстві створюють координаційний центр із питань промисловості за участю галузевих об'єднань, великих підприємств, аналітичних центрів, органів держвлади.

За словами міністра економіки, перед українською промисловістю стоять три головні виклики: застарілі основні засоби, переорієнтація ринків збуту і введення carbon border tax у Євросоюзі (вуглецевий податок планують ввести, щоб захистити європейських виробників сталі та інші галузі від дешевого імпорту з країн з менш суворою кліматичній політикою. - Ред.).

При цьому міністр зазначив, що в січні з'явилися ознаки відновлення металургії. "У промисловості ми входимо у фазу зростання циклу", - вважає Милованов.

Читайте також: В Україні дійсно все так погано, як кажуть

Читайте російською: Антикризисный пакет для промышленности оценили в 20 млрд грн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини