RU

Англійці побудують у Львові готель

10.10.2008, 11:50

Британська будівельна компанія "John Seifert Arcitekts" побудує у Львові п'ятизірковий готель міжнародного класу на 150 номерів. Ескізний проект готелю було представлено на засіданні Містобудівної ради Департаменту містобудування.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, зі східного боку вулиці головний архітектор проекту Джон Сиферт пропонує побудувати vip-крило готелю, а напроти - ще один готельний корпус з баром, рестораном, басейном, спеціальною зоною відпочинку, оздоровчим і фітнесом-клубом, перемовними кімнатами для дипломатів та ділових людей.

Площа номерів відповідатиме європейським стандартам - від 32 до 48 кв. м 15 % номерів у готелі буде спеціально обладнано для людей з обмеженими фізичними можливостями. За словами представника фірми проектанта, концепція готелю не передбачає розміщення підземного паркінгу.

Дж. Сиферт зазначив, що якщо при проведенні археологічних розкопок буде виявлено цінні експонати, вони будуть законсервовані і використані в інтер'єрі готелю. При розробці ескізного проекту історико-архітектурне середовище Львова було враховано таким чином, що готель "гармонійно впишеться в забудову вулиці і стане приваблюючим об'єктом, який сприятиме популяризації цієї території міста".

Дж. Сиферт також повідомив, що ведуться перемовини з готельним оператором "Sheraton Hotels and Resorts" щодо включення готелю до Міжнародної готельної мережі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини