RU

Андерс Ослунд вирішив піти з наглядової ради Укрзалізниці. Назвав три причини

28.09.2020, 10:18
Андерс Ослунд вирішив піти з наглядової ради Укрзалізниці. Назвав три причини - Фото
Андерс Ослунд (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Ослунд подав у відставку з поста незалежного члена наглядової ради Укрзалізниці. Про це повідомляє Новий Час із посиланням на заяву Ослунда.

Він назвав три причини свого рішення.

"По-перше, вважаю занадто високими юридичні ризики, яким піддаюся", сказав Ослунд. На його думку, уряд не надав страхування відповідальності директорів і посадових осіб під час підписання договорів.

"По-друге, багато наших рішень не виконуються керівництвом Укрзалізниці", пояснює Ослунд. Уряд не забезпечує компанії достатні регулятивні або фінансові умови для підвищення ефективності і модернізації компанії, що ставить її в хитке фінансове становище, вважає шведський економіст.

"По-третє, нам, членам наглядової ради Укрзалізниці, з квітня нічого не платять", додав Ослунд. Після п'яти місяців невиплати зарплати він вважає малоймовірним, що сьогоднішній уряд України буде виплачувати будь-яку винагороду членам наглядової ради.

"Я не відчуваю, що потрібен акціонеру і мені не запропонували прийнятні умови роботи, при цьому, на мені лежить юридична відповідальність. Не так потрібно керувати залізницею", резюмував Андерс Ослунд.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини