RU

Анбандлінг ГТС завершений - документ

02.01.2020, 09:20
Анбандлінг ГТС завершений - документ - Фото
Фото: depositphotos.com

1 січня керівники Укртрансгазу і Магістральних газопроводів України (МГУ) підписали акт прийому-передачі, після чого Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) перейшов у володіння МГУ. Про це повідомляє прес-служба НАК Нафтогаз України.

Відзначається також, що ОГТСУ прийняв на баланс активи української ГТС від Укртрансгазу. Акт прийому-передачі містить більше 47 000 одиниць балансовою вартістю понад 32 млрд грн.

"Цей акт узгодили всі залучені до процесу анбандлінгу ГТС сторони - НАК Нафтогаз України, Фонд державного майна, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерство фінансів, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища", - йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі уточнюють, що анбандлінг ГТС завершений вчасно і незалежний оператор почав самостійну діяльність.

"Україна виконала вимоги Третього енергопакету і довела, що є відповідальним і надійним партнером. Нафтогаз перестав бути акціонером оператора ГТС, але стає його великим клієнтом і готовий підтримувати в ініціативах, спрямованих на розвиток конкурентного і прозорого газового ринку", - написав у Facebook голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Читайте також: Місія Анбандлінг: хто і як буде управляти українською ГТС

Читайте російською: Анбандлинг ГТС завершен - документ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини