RU

Ан-178 для армії. ДП "Антонов" отримає кредит у 3 млрд грн на будівництво літаків

04.01.2021, 17:26
Ан-178 для армії. ДП
Ан-178 (Фото: ДП "Антонов")

АТ "Укрексімбанк"  надасть ДП "Антонов" кредит у 3 млрд грн на будівництво трьох літаків Ан-178 для Збройних сил України. Про це повідомляє пресслужба банку в Facebook.

"Укрексімбанк підписав кредитний договір із гордістю українського літакобудування – Antonov Company – майже на 3 млрд грн, що підуть на будівництво трьох нових літаків Ан-178 для української армії", – заявив глава правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Ан-178 – середній транспортний літак ДП "Антонов", покликаний замінити на ринку застарілі Ан-12. Призначений для транспортування особового складу, озброєння, легкої військової техніки та вантажів посадковим і парашутним способом. Його довжина – 32,23 м, а максимальна крейсерська швидкість – 825 км/год. Максимальне комерційне навантаження літака – 18 тонн. Він може перевозити навіть великі морські контейнери. З вантажем у 16 тонн він здатний пролетіти 1260 км.
  • 7 грудня 2020 року міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявив, що контракт на поставлення трьох літаків Ан-178 може бути підписаний до кінця року.
  • 22 грудня генеральний директор ДП "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив, що контракт на будівництво трьох Ан-178 буде підписаний до кінця року.
  • 29 грудня Міністерство оборони України та ДП "Антонов" підписали меморандум, в рамках якого компанія повинна побудувати три Ан-178 для ЗСУ. Армія може отримати нові літаки від Антонова вперше за часи незалежності України.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини