АМКУ рекомендує Укрзалізниці не нав'язувати послуги

19.06.2012, 17:23
АМКУ рекомендує Укрзалізниці не нав'язувати послуги - Фото
ee1096346312fd5c897c20fe331524d8.jpg

Пасажири поскаржилися в Антимонопольний комітет на те, що без їхньої згоди у вартість квитків включається плата за послугу із забезпечення чаєм

Антимонопольний комітет України рекомендував Державній адміністрації залізничного транспорту України забезпечити належне інформування пасажирів про те, що входить у вартість придбаних ними квитків.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі АМКУ, у комітет надійшло звернення громадян щодо того, що при оформленні квитка в касі в його вартість без згоди пасажирів включається плата за послугу із забезпечення чаєм в вагонах поїздів.

В АМКУ вважають, що такі дії залізниці можуть призвести до нав'язування непотрібного споживачам товару. З метою недопущення справляння плати за зазначену послугу без згоди пасажирів, комітет рекомендував Укрзалізниці належним чином інформувати споживачів про можливість вільного вибору придбання ними зазначеної послуги або відмови від неї.

Присутній на засіданні комітету уповноважений представник Державної адміністрації залізничного транспорту України повідомив, що рекомендації комітету будуть виконані.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих