RU

АМКУ знову наклав багатомільйонний штраф на Тедіс Україна

17.03.2021, 17:18
АМКУ знову наклав багатомільйонний штраф на Тедіс Україна - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував дистрибутора тютюнової продукції ТОВ "Тедіс Україна" на 274,2 млн грн за невиконання в повному обсязі рішення комітету від 2016 року. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

В АМКУ заявили, що комітет відкрив справу через порушення, передбачені пунктом 4 статті 50 Закону "Про захист економічної конкуренції" (невиконання рішення АМКУ в повному обсязі), і наклав штраф у розмірі 274 227 220 грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

У комітеті нагадали, що 16 грудня 2016 року АМКУ прийняв рішення № 551-р, яким визнав, що з 2013 року до вересня 2015 року (включно) Тедіс Україна займала монопольне становище на ринку дистрибуції сигарет і вчинила порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

За це порушення на Тедіс Україна були накладені штрафи на загальну суму понад 431 млн грн.

Частину штрафів – майже 300 млн грн – компанія сплатила в 2017 році. Інша частина була сплачена в 2020 році.

Коментуючи рішення АМКУ, в Тедіс Україна підкреслили, що в минулому році повністю сплатили штраф у розмірі 431 млн грн і виконали інші зобов'язання рішення АМКУ № 551-р.

"Будь-які фінансові претензії з боку державного регулятора, а також звинувачення компанії в невиконанні інших зобов'язань згідно з рішенням № 551-р, в компанії вважають абсолютно безпідставними й оскаржуватимуть це рішення у судовому порядку", – повідомили  LIGA.net в Тедіс Україна.

ТОВ "Тедіс Україна" зареєстровано на чотири кіпрські компанії Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед, Ебромар Індастріз Лімітед, Лідертано Холдінгс Лтд і Пласідо Холдінгз Лімітед. Бенефіціарними власниками виступають одеський бізнесмен Борис Кауфман, а також Річард Доріан і Річард Даксбері з Англії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский, Мария Бровинская
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини