АМКУ VS Тедіс: Окружний адмінсуд заблокував рішення щодо штрафу

03.10.2019, 14:09
АМКУ VS Тедіс: Окружний адмінсуд заблокував рішення щодо штрафу - Фото
Юрій Терентьєв Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Подібна практика застосовується по відношенню до АМКУ вже не вперше

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Антимонопольному комітету накладати штраф на тютюнових виробників і Тедіс. Про це на своїй сторінці у Facebook написала заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Агія Загребельска. Інформацію про те, що справа про штраф заблокована, LIGA.net підтвердили і виробники сигарет, запевнивши що ініціювали позов не вони. Коментар по цій справі від Тедіс Україна поки отримати не вдалося.

"Зазначене було зроблено шляхом прийняття судом ухвали про забезпечення позову, яким АМКУ фактично заборонено приймати будь-яке рішення у цій справі до того, як суд розгляне позов "Тедіса" до Комітету з приводу процесуальних, на думку позивача, порушень АМКУ", - написала вона.

За словами Загребельскої, подібна практива застосовувалася рік тому у справі проти «Укрнафти», коли один із відповідачів також домігся отримання такого рішення. "Це не є нормою для розвинутої правової держави, адже подібне блокування розслідування за рахунок простої подачі позову, перетворює конкурентне відомство на дефектний орган, не здатний захистити конкуренцію і припиняти антимонопольні зловживання. Це пряме втручання судової гілки влади в розслідування АМКУ до ухвалення остаточного рішення", - вважає чиновник.
За що АМКУ може покарати чотирьох найбільших виробників сигарет, читайте тут.

Подробиці про штраф АМКУ для компанії Тедіс Україна - тут.

Як офшор Кауфмана намагається скасувати штраф, описано в матеріалі.

Раніше АМКУ виграв суд у Тедіс Україна на 431 млн грн.

Читайте російською: АМКУ VS Тедис: Окружной админсуд заблокировал решение по штрафу

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования