RU

АМКУ порушив справу проти Мінтрансу

15.12.2009, 10:26

Антимонопольний комітет України порушив справу за фактом антиконкурентних дій Міністерства транспорту і зв'язку України, яке перешкоджає ТОВ "СП "Нібулон" виконувати днопоглиблювальні роботи у районі порту Миколаїв. Про це повідомив виконувач обов'язків глави Комітету Олександр Мельниченко.

"Дії Мінтрансзв’язку мають ознаки порушення конкуренційного законодавства, оскільки міністерство не виконало вимог Антимонопольного комітету і досі не усунуло перешкод щодо здійснення підприємством "Нібулон" днопоглиблювальних робіт. Тому прийнято рішення порушити справу щодо Мінтрансзв’язку, яку буде розслідувано і доведено до логічного завершення", - цитує прес-служба АМКУ О.Мельниченка.

Як встановив Комітет, Мінтрансзв’язку безпідставно відмовляє в узгодженні проведення днопоглиблювальних робіт ТОВ "СП "Нібулон" на орендованих земельних ділянках в акваторії, близькому до причалу підприємства порту Миколаїв. За визначенням АМКУ, дії Мінтрансзв’язку обмежують конкуренцію для підприємств, які працюють на ринку перевантаження зернових і олійних культур.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини