RU

АМКУ переніс розгляд справи про збільшення цін на бензин

31.01.2011, 14:00

Антимонопольний комітет України (АМКУ) переніс розгляд справи, порушеної щодо основних операторів ринків нафтопродуктів, за фактом стрімкого збільшення роздрібних цін на бензин на більш тривалий термін.

Як повідомляє прес-служба комітету, підставою перенесення стала необхідність оброблення значного обсягу інформації, що надійшла від операторів ринку на подання про попередні висновки у справі.

Відповідачами у справі залучені ПІІ "Лукойл-Україна", НП "Окко-Нафтопродукт", ТОВ "Континент Нафто Трейд", ТОВ "Альянс Холдинг" і СП ТОВ "Кершер".

Нагадаємо, 21 січня 2011 року АМКУ заявив, що протягом тижня готовий прийняти рішення у справі, порушеної щодо основних гравців ринку нафтопродуктів за фактом різкого збільшення цін на бензин.

За попередніми даними фахівців комітету і експертів ринку, ціни, встановлені на бензин марок АіА, є економічно необґрунтованими і виходять за межі рекомендованої ціни, яку щодекадно розраховує експертно-аналітична група Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

Враховуючи обсяги прибутків відповідачів, розмір штрафу для кожного з них може становити до 10% річного прибутку, а це - від 300 млн. грн. до 900 млн. грн.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини