RU

АМКУ оштрафував аптеку на 30 000 грн за фейкові ліки від коронавірусу

24.09.2020, 16:57
АМКУ оштрафував аптеку на 30 000 грн за фейкові ліки від коронавірусу - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Антимонопольний комітет вирішив оштрафувати власників аптеки за виробництво і розповсюдження препарату, який рекламувався як "засіб від коронавірусу". Про це в Facebook написав голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

За його словами, фейкові ліки від COVID-19 називалися "Антикоронавірус" і виготовлялися ТОВ "Група "Аптекар". Хмельницький відзначив, що хвиля обурення появою "препарату" прокотилася в соцмережах ще в березні і АМКУ взявся за розслідування тоді ж.

"Звичайно, ліків від COVID-19 не було тоді в природі і немає до сих пір. А препарати під назвою "Антикоронавірус" є. Ми провели опитування, і з'ясували, що під час купівлі препарату в 76,8% респондентів виникає враження, що він має профілактичні та/або лікувальні властивості. Це свідомий обман людей. Звичайно, ми прийняли рішення про покарання компанії. Грошовий штраф  30 000 гривень. І пляма на репутації",  написав Хмельницький.

  • В Україні препарати від коронавірусу тестують чотири фармкомпанії: Фармак, Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, Інтерхім і Біофарма плазма.


Читайте також: Коронавірус. Масова вакцинація очікується не раніше середини 2021 року – представник ВООЗ

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини