RU

АМКУ назвав винних у подорожчанні бензину

15.03.2011, 09:15
АМКУ назвав винних у подорожчанні бензину - Фото
00b2e225a59f55fe56f35d2e8379e9ae.jpg

АМКУ назвав винних у подорожчанні бензину
Вже завтра Антимонопольний комітет України прийме рішення за змовою учасників ринку нафтопродуктів в Україні. Про це в ефірі телеканалу "ICTV" заявив перший заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

"Ми вже завершили збір доказів щодо п'яти основних гравців ринку. Вже завтра ми прийматимемо рішення у цій справі", - зазначив Ю.Кравченко.

До того ж він зазначив, що йдеться про такі компанії, як "ОККО", WOG, "Лукойл", ТНК і "Shell". Чиновник також наголосив, що розміри штрафів і рівень відповідальності для порушників завтра визначатиме колегіальний орган АМКУ.

"АМКУ – не Міністерство з надзвичайних ситуацій в економіці, він не пожежна команда. Він працює чітко у правовому полі. Ми приймаємо рішення з епізоду, який виник у кінці минулого року і на початку цього року. Коли ціни в основних гравців нафтового ринку однаково збільшилися на ту величину, яка не була економічно виправданою", - зазначив він.

Ю.Кравченко додав, що світові тенденції на ринку нафтопродуктів не були настільки стрімкими, наскільки зростали ціни.

Нагадаємо, 11 березня 2011 року за результатами наради експертно-аналітична група з відроблення питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів рекомендувала встановити верхній кордон цінового коридора у розмірі, який не повинен перевищувати 9,5 грн./л на бензин А-95 і 9,0 грн./л - на дизельне пальне.

Актуальні ціни на бензин по регіонах України >>>

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини