RU

АМКУ дозволив росіянам купити акції "Луганськтепловозу"

18.06.2010, 10:40

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ЗАТ "Брянський машинобудівний завод" на придбання акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі АМКУ.

"Наданий дозвіл ЗАТ "Брянський машинобудівний завод" (м. Брянськ, РФ) на придбання акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз", що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищестоящому органі управління емітента", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 червня Брянський машинобудівний завод виграв конкурс з продажу 76,001% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз". Вартість підприємства становила 410 млн. грн.

Фонд держмайна допустив до конкурсу з продажу акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз", НВО ім. Фрунзе ("Енергетичний стандарт") і Брянський машинобудівний завод ("Трансмашхолдинг"). Третю компанію, яка подала заявку на участь у конкурсі, кіпрську "Мантара холдинг" (підконтрольна групі "Приват") ФДМУ не допустив до участі у конкурсі. Ця компанія не надала двох важливих документів, які були передбачені чинним законодавством, зазначили у Фонді. Після цього "Мантара Холдинг" заявила про протиправні дії Фонду державного майна з її недопуску до участі в цьому конкурсі.

ВАТ "Луганськтепловоз": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини