АМКУ дозволив акціонеру Nemiroff купити 50% великого агрохолдингу

10.04.2020, 18:31
АМКУ дозволив акціонеру Nemiroff купити 50% великого агрохолдингу - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Компанія Якова Грибова збільшить частку в компанії Росток-Холдинг

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Samoran Investments Limited (Британські Віргінські оcтрови) придбати акції кіпрської компанії Rostok Agroinvest Limited, що забезпечує досягнення 49,9999% голосів у вищому органі управління компанії. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Дозвіл придбати акції кіпрської Rostok Agroinvest Limited і збільшити пакет до 49,9999% отримав також громадянин України - опосередковано через компанію GA Investments Limited (Беліз).

У жовтні 2019 року АМКУ дозволив Samoran Investments Limited придбати більше 25% акцій компанії Rostok Agroinvest Limited. За даними Комітету, Rostok Agroinvest Limited управляє корпоративними правами підприємств, зокрема тих, що входять до складу групи Росток. На момент здійснення концентрації кінцевим бенефіціарним власником групи був Віктор Купавцев.

Samoran Investments керує корпоративними правами суб'єктів господарювання і не здійснює діяльності на території України. Кінцевий бенефіціар компанії - Яків Грибов, який разом із Белою Фінкельштейн і Анатолієм Кіпішем є акціонерами компанії Nemiroff Vodka Ltd.

У січні 2019 року суд передав активи агрохолдингу Росток-Холдинг в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Власники агрохолдингу визнали такі дії незаконними й оскаржують їх у судах.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

ТОВ "Росток-Холдинг" створено в 2010 році, є вертикально-інтегрованою агропромисловою групою. Спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових, виробництві та продажі молока. До його складу входять п'ять тваринницьких ферм, три елеваторних комплекси потужністю зберігання 104 000 тонн, торговельні компанії. Земельний банк групи становить близько 60 000 га. Власники агрохолдингу - Віктор Купавцев і Віктор Кияновський.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии