RU

АМКУ дозволив "АероСвіту" і "Донбасаеро" розширити повітряний альянс

28.10.2010, 15:55
АМКУ дозволив
390707c1150b23a960e25f258f6167a4.jpg

АМКУ дозволив "АероСвіту" і "Донбасаеро" розширити повітряний альянс
Антимонопольний комітет України дав змогу розширити повітряний альянс між ЗАТ "АероСвіт" (с. Гора, Київська обл.) і донецькою авіакомпанією "Донбасаеро" шляхом вступу в нього ВАТ "Дніпроавіа" (Дніпропетровськ).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМКУ, дозвіл терміном на один рік з накладенням зобов'язань на учасників альянсу.

Авікомпанії планують об'єднати технологічний, виробничий і комерційний ресурси. Це передбачає формування загальної мережі маршрутів, об'єднання парків повітряних суден і складання розкладу загальних польотів.

АМКУ дійшов висновку, що об'єднання дасть змогу розширити мережу польотів і продажу, підвищити ефективність використання літаків, оптимізувати витрати авіакомпаній. Це повинно позитивно позначитися на якості і доступності послуг з авіаперевезення.

Водночас ЗАТ "АероСвіт", ТОВ "Авіакомпанія "Донбасаеро" і ВАТ "Дніпроавіа" повинні виконувати ряд зобов'язань АМКУ.

Так, авіакомпанії повинні забезпечувати економічно обґрунтовану вартість послуг з перевезення пасажирів і багажу на регулярних внутрішніх авіамаршрутах. ВАТ "Дніпроавіа" доведеться стриматися від дій, здатних привести до усунення конкуренції з доступу авіакомпаній, які не входять до альянсу, до послуг аеропорту в Дніпропетровську. Зараз "Дніпроавіа" є єдиною в Україні компанією, яка одночасно надає аеропортові послуги і здійснює авіаперевезення з власного аеропорту.

Учасники альянсу також повинні забезпечити доступність найнижчих тарифів за ціновою лінійкою.

Представники авіакомпаній зобов'язалися виконати вимоги АМКУ і висловили готовність знизити вартість внутрішніх авіаперевезень. Крім того, авіаперевізники повідомили про намір впровадити соціальні ціни на послуги внутрішнього авіасполучення, де вартість квитка в один напрям не буде перевищувати 500 грн. на всіх напрямах, всі дні тижня, але не менш ніж за 7 днів до вильоту.

На сьогодні, як відомо, авіаквитки за пільговою ціною реалізовуються за місяць до призначеної дати вильоту.

Нагадаємо, у лютому 2007 року "АероСвіт" і авіакомпанія "Донбасаеро" презентували нову організаційну структуру - стратегічний альянс. Перший етап співпраці розрахований на 10 років - до кінця січня 2017-го. Заснувавши альянс, компанії консолідували флот, об'єднали маршрутні мережі і створили новий розклад польотів. Це дало змогу підвищити ефективність експлуатації літаків, збільшити кількість стиковок і створити нові транзитні пасажирські потоки через базові аеропорти "Бориспіль" і "Донецьк".

ЗАТ "АероСвіт": довідка та добірка новин>>>
ТОВ "Авіакомпанія "Донбасаеро": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини