RU

Американці хочуть увійти в інвестиційну раду Міндоходів

01.02.2013, 14:41
Американці хочуть увійти в інвестиційну раду Міндоходів - Фото
Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко
Представники Американської торговельної палати будуть працювати в рамках інвестиційної ради, яка створюється при Міністерстві доходів і зборів. Про це заявив президент палати Хорхе Зукоскі.

"Ми зобов'язуємося докласти відповідних зусиль", - зазначив Зукоскі, якого цитують Экономические известия.

Керівник Американської торговельної палати акцентував увагу на тому, що подібний формат взаємодії між бізнес-асоціаціями та держорганами вже непогано себе зарекомендував, зокрема, у разі ради вітчизняних та іноземних інвесторів при президентові. "Якщо буде створена належна структура та за стіл переговорів сядуть люди, які будуть віддані подальшому реформуванню і будуть розуміти питання, що стоять перед податковими і митними органами, є всі можливості добитися успіху", - зазначив Зукоскі.

Нагадаємо, раніше в посольстві Фінляндії заявляли про налагодження якісного діалогу з податковою і митною службами "з усіх питань проблем бізнес-середовища". У свою чергу делегат німецької економіки в Україні Олександр Маркус відзначав ефективність співпраці німецького ділового співтовариства, зокрема, з ДПСУ, а в посольстві Великобританії розповідали про "хороші робочі відносини" з митниками.

Радник посольства Швейцарії в Україні, заступник посла Франц Шнайдер висловлював думку, що ліберальна податкова реформа, на зразок тієї, яку пропонували податківці влітку минулого року, може піти на користь українській економіці і поліпшити інвестиційний клімат. У той же час дипломат звернув увагу, що успіх реформи дуже залежить від усунення недоліків в роботі судової системи України.

Як відомо, президент України своїм указом 24 грудня 2012 року створив на базі Державної податкової служби і Державної митної служби Міністерство доходів і зборів. Міністром призначений Олександр Клименко, який очолював з листопада 2011 Державну податкову службу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини