RU

Американські аудитори докопалися до махінацій уряду Тимошенко

14.10.2010, 11:55
Американські аудитори докопалися до махінацій уряду Тимошенко - Фото
12b11a6be6cd97d4a95946186d185eae.jpg

Американські аудитори докопалися до махінацій уряду Тимошенко

Аудитори, що перевіряли діяльність уряду Юлії Тимошенко виявили докази шахрайства і нецільового використання державних коштів в Україні з 2008 року по перший квартал 2010 року. З результатами аудиту ознайомили сьогодні журналістів на прес-конференції представники фірми "Trout Cacheris" Джон Ханді, адвокат Плато Качеріз, адвокат Марк Макдугал - представник юридичної фірми Akin Gump.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, аудитори дійшли висновку, що високі посадові особи використали ці кошти для приховання серйозного дефіциту в пенсійній системі України напередодні президентських виборів 2010 року. Також вони виявили випадки використання офшорних підставних компаній і фіктивних договорів для продажу автомобілів і медикаментів українському уряду за завищеними цінами.

Зокрема нинішній український уряд, за матеріалами аудиту, вже спрямував позови до суду США щодо махінацій з вакцинами і до суду Великобританії щодо закупівлі автомобілів для Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Також виявлено незаконне використання 2,3 млрд. грн., отриманих від продажу квот у рамках Кіотського протоколу.

Крім того, в аудиті згадується про маніпуляції договорами з Державним матеріальним резервом, зокрема, з цукру, а також випадки несанкціонованого використання коштів для реалізації програм реєстрації землі, як зазначено у прес-релізі, "з метою отримання політичної вигоди напередодні президентських виборів".

Як зазначив М.Макдугал, у звіті аудиторів можна побачити перелік угод, "які ведуть безпосередньо до Ю.Тимошенко та інших членів уряду".

Нагадаємо, у травні 2010 року Кабінет Міністрів підписав контракт з американською компанією "Trout Cacheris, PLLC" про проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади у 2008-2009 роках.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини