RU

АМІ завершила розміщення облігацій на 25 млн. грн.

04.12.2008, 14:25

Компанія АМІ оголосила про завершення розміщення процентних облігацій серії "С" на загальну суму 25 млн. грн. Розміщення цієї серії було почато 21 липня 2008 року і завершено у встановлені строки і в повному обсязі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМІ, термін звернення облігацій становить 5 років з моменту реєстрації випуску. На початку жовтня цього року цій позиці підтвердили довгостроковий стабільний кредитний рейтинг "uaВВ".

Нагадаємо, що 21 жовтня цього року компанія АМІ здійснила першу виплату процентного доходу з облігаційної позики серії "С" в розмірі 1 млн. 22 тис. грн. Розмір виплати становив 44,88 грн. з розрахунку на одну облігацію, що відповідає прибутковості на рівні 18% річних. Виплату було зроблено своєчасно і в повному обсязі. Наступна дата чергової виплати відсотків 19-20 січня 2009 року.

Основною метою залучення коштів є фінансування інвестиційного проекту компанії - комп'ютерної роздрібної торгівлі. АМІ планує створити до 2012 року мережу спеціалізованих комп'ютерних магазинів під ТМ "Клiк", яка буде позичати близько 5% спеціалізованого IT-роздробу України. На початку грудня 2008 року ТС "Клiк" нараховує 82 магазини.

Компанія АМІ - великий системний інтегратор і виробник комп'ютерної техніки. Одним із стратегічних напрямів її розвитку є роздрібний ринок.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини