RU

Акції українських підприємств можуть подорожчати

24.03.2009, 15:09

Найближчим часом можна очікувати певного зростання вартості на акції українських компаній. У цьому випадку станеться ефект позитивної реакції ринку України на новини міжнародного характеру. Таку думку ЛІГАБізнесІнформ озвучив радник голови правління "Укргазбанку" Олександр Охрименко.

"Американський ринок акцій дуже позитивно сприйняв, інформацію про викуплення урядом США "токсичних активів" (проблемних боргів банків та інших фінансових установ) на суму $1 трлн. Як результат, акції американських банків різко зросли в ціні. Акції "Bank of America" подорожчали на 26%, "Citigroup" - на 19%, "JPMorgan Chase" - на 25%. Це реакція ринку на позитивний месседж", - відмічає експерт.

О.Охрименко вважає, що зростання вартості акцій українських емітентів буде носити виключно вибірковий характер. "Це означає, що можуть частково подорожчати акції українських банків, низки великих підприємств металургії і машинобудування. Загалом поки ще український ринок акцій залишається в стадії стагнації, оскільки для виходу з цієї ситуації ринку необхідна політична стабільність в країні", - підсумував експерт.

Фондовий ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини